Zatrzymany za milionowe oszustwa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kryminalni z bielskiej „jedynki" zatrzymali 35-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mieszkaniec powiatu żywieckiego miał do odbycia karę ponad 4 lat pozbawienia wolności za wielomilionowe oszustwa i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą na terenie Niemiec. Teraz mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności.

Policja kajdanki karta

 Kryminalni z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej w ubiegłym tygodniu zatrzymali poszukiwanego przez niemiecki wymiar sprawiedliwości 35-latka, który ukrywał się w Polsce. Stróże prawa jadąc ulicą Żywiecką w Łodygowicach zauważyli pojazd, w którym siedział poszuiwany. Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli i sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie danych potwierdzili, że jest poszukiwany przez niemiecki wymiar sprawiedliwości w celu odbycia kary ponad 4 lat pozbawienia wolności za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i wielomilionowe oszustwa na szkodę Unii Europejskiej i Republiki Federalnej Niemiec. Okazało się także, że mężczyzna prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Kryminalni o zatrzymaniu powiadomili Prokuraturę Okręgową w Bielsku-Białej, a 35-latek został doprowadzony do policyjnego aresztu w celu realizacji Europejskiego Nakazu Aresztowania.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę