Zaginęła pensjonariuszka DPS. Poszukiwania trwają nadal - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu nadal poszukują zaginionej 79-letniej Bronisławy Głębockiej. Kobieta 29 maja br. około 20.30 oddaliła się z zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego w Złatnej. Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

glebocka

W trwających przez kilka dni poszukiwaniach zaginionej Bronisławy Głębockiej brało udział kilkaset osób z różnych służb, w tym ratownicy z GOPR-u, strażacy ochotnicy z OSP w Rajczy, Złatnej, Zwardonia, Rycerki Dolnej, Węgierskiej Górki, Soli, Cięciny, strażacy z PSP z Żywca, Radzionkowa oraz z Jastrzębia Zdroju, funkcjonariusze ze Straży Leśnej z Ujsół, żołnierze z WOT, a także policjanci z Bielska-Białej, żywieckiej komendy policji oraz podległych komisariatów.

W poszukiwaniach wykorzystano psy tropiące, quady, drony, a także policyjny śmigłowiec. Dzięki temu przeszukano duży obszar masywów leśnych. Poszukiwania prowadzone były również po stronie słowackiej. Komunikat o zaginionej pojawił się także w mediach i został nagłośniony.  Z uwagi na wyczerpanie możliwości poszukiwania w terenie zostały zawieszone. Jednak policjanci nadal poszukują zaginionej Bronisławy Głębockiej analizując zapisy monitoringów i zbierając informację. Dlatego też apelujemy do osób, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, aby skontaktowały się z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Żywcu pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.  

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę