Czy w weekend wypłacisz z bankomatu? Lepiej sprawdzić - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wiele, bo aż 11 banków zaplanowało w ten weekend prace serwisowe, które mogą skutkować kłopotami z automatyczną wypłatą gotówki.

 Warto sprawdzić w swoim banku, czy czasem o niego nie chodzi. Klienci m. in. PKO BP, mBanku czy BZWBK powinni upewnić się, czy z bankomatu nie skorzystać jak najszybciej, zanim przelew lub wypłata będzie utrudniona.

PKO BP - w weekend prace zaplanował największy bank w Polsce. W sobotę od godz. 1:00 do 6:00 na stronie internetowej nie będzie działała zakładka karty. Z kolei w niedzielę w godzinach 3:00-6:00 nie będzie można korzystać z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes, a także z płatności w sklepach internetowych „Płacę z iPKO”. W czasie trwania przerwy transakcje dokonywane przy pomocy aplikacji IKO połączonej z kontem osobistym w PKO Banku Polskim zostaną ograniczone do wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych.


BGŻ BNP Paribas - Od piątku od godz. 14:00 do soboty do godziny 5:00. Nie będzie dostępna platforma internetowa Sigma Online. Za jej pośrednictwem można aktywować lub zastrzec kartę kredytową, pobierać wyciągi z ostatnich 6 miesięcy czy przeglądać historię transakcji.

Credit Agricole w najbliższy weekend planuje przerwę serwisową w pracy swoich systemów informatycznych. Od godz. 21:00 w sobotę 7 października do godz. 12:00 w niedzielę 8 października wyłączone będą serwisy bankowości elektronicznej CA24 oraz ograniczony zostanie dostęp do produktów i usług banku.

ING Bank Śląski

W nocy z 7 na 8 października od godz. 0:00 do 5:00 bank planuje przeprowadzić prace serwisowe. W trakcie prowadzonych prac niedostępne będą urządzenia gotówkowe zlokalizowane w placówkach tj. bankomaty i wpłatomaty oraz opłatomaty.


Euro Bank planuje przeprowadzić prace modernizacyjne, które odbędą się w nocy z piątku na sobotę w godzinach 23:35 - 03:00. Nie będzie można wtedy skorzystać z serwisu online oraz aplikacji mobilnej.
Volkswagen Bank

Volkswagen Bank poinformował, że w niedzielę 8 października od go. 8:00 do 12:00 prowadzone będą prace techniczne w systemach bankowych. W związku z tym w podanych godzinach dostęp do rachunków przez internet i telefon może być utrudniony.


W Nest Banku prace serwisowe zaplanowano z soboty na niedzielę w godzinach 22:00-3:30. W tym czasie mogą wystąpić problemy z dostępem do konta , niedostępne będą płatności za zakupy internetowe z wykorzystaniem NestPrzelewu oraz nie będzie możliwości realizacji przelewów natychmiastowych.

W Banku Millenium w niedzielę od 1:00 do 4:00 nie będą działać: Millenet, aplikacja mobilna, płatności BLIK oraz internetowe, wpłaty i wypłaty kartami.

W BZ WBK prace prowadzone będą w niedzielę od północy do 6:00. Transakcje, które zostaną złożone w tym czasie, zostaną zrealizowane później. Nie będzie można też płacić za zakupy w sklepach internetowych, a także korzystać z systemu płatności BLIK.

Udostępnij

0
-2
2

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę