Most nad Koszarawą - czas na barierki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trwa wymiana barierek na moście nad Koszarawą w Żywcu na granicy ze Świnną. Odrapane stare barierki są obecnie likwidowane, a skraj mostu zabezpieczony jest doraźnie.

Most na Koszarawie barierki

Podjęty przez firmę MostmarPal w kwietniu remont przeprawy polega na wzmocnieniu konstrukcji przez wprowadzenie dodatkowych stalowych łuków. Naprawa mostu objęła także wymianę nawierzchni jezdni, dylatacji bitumicznych i naprawę balustrad. Całość robót prowadzona była do połowy sierpnia przy ruchu wahadłowym. Umowa przewiduje, planowo prace mają potrwać do 30 listopada br. i kosztować ponad 888 tys.zł. Zakończenie robót planowane jest na 30 listopada br. 

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę