Milówka - będzie interwencja Starosty? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od kilku miesięcy remontowana jest droga powiatowa w Milówce. Przysparzają te roboty mieszkańcom i przejezdnym wiele trudności, co zostało zauważone już też w Starostwie Powiatowym.

 Remont drogi powiatowej nr 1439 S w Milówce przy wyjeździe na Rajczę, Ujsoły i Kamesznicę prowadzony jest w kilku etapach i trwa od kilku miesięcy. Modernizacja drogi i budowa jej odwodnienia przysparzają wiele uciążliwości. Korki, stan nawierzchni i trudności z przejazdem dają się w znaki mieszkańcom każdego dnia. Na ostatniej sesji Rady Powiatu odniósł się do tego starosta Andrzej Kalata:
- Wiadomo, że przy takich inwestycjach muszą być pewne niedogodności. Ale w przypadku Milówki trzeba się uczciwie przyznać, że przy tej inwestycji nie jest tak jak należy. Dlatego zamierzam po raz kolejny spotkać się z przedstawicielami firmy i porozmawiać o problemie z utrudnieniami, które tak bardzo denerwują miejscowych kierowców. Mam nadzieję, że firma i podwykonawcy postarają się o to, aby te uciążliwości były jak najmniejsze - mówi starosta Andrzej Kalata.

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę