Ciepło z klasą - nowoczesność pracowni w ZSBD - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

We wtorek 5 grudnia 2017 r. w Zespole Szkół Budowlano – Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu otwarto najnowocześniejszą pracownię do kształcenia w zakresie urządzeń zasilanych energią z odnawialnych źródeł.

Cieplo z klasa

W nowej pracowni zamontowano nowoczesne urządzenia grzewcze firmy „GALMET” wygrane w ogólnopolskim konkursie „Ciepło z klasą”:
- panele słoneczne wraz z instalacjami
- ogniwa fotowoltaiczne wraz z instalacjami
- powietrzną pompę ciepła „AIRMAX”
- mobilną ekspozycję kolektorów słonecznych
Dodatkowo, mieszcząca się w budynku szkoły pracownia fryzjerska, została wyposażona w pompę ciepła „BASIC” do ciepłej wody użytkowej. Materiały do montażu ogrzewania podłogowego wraz z z automatyką oraz materiały do instalacji ciepłej wody użytkowej ufundowała firma KAN – therm, firma SFA Polska bezpłatnie przekazała nowoczesny pompo-rozdrabniacz kanalizacyjny, a firma Grundfos Pompy 2 - nowoczesne automatyczne pompy do ciepłej wody. Łączna wartość nowej pracowni to ponad 120 000zł. 

Udostępnij

4
+4
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę