Ile za odholowanie? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niedawno pisaliśmy, jaki podmiot będzie wykonywał usługi odholowywania pojazdów na rzecz starosty żywieckiego (TUTAJ). Chcecie poznać stawki?

odh

Usuwanie pojazdów z drogi na koszt właściciela, o którym mowa w Prawie o Ruchu Drogowym, powierzane jest przez starostwo wybranemu podmiotowi. Wysokość opłat za odholowanie i parkowanie pojazdów ustala rada powiatu. Radni Żywiecczyzny postanowili w październiku, że za usunięcie roweru i motoroweru trzeba będzie zapłacić 113 zł, a za dobę przechowywania 20 zł. Ma usunięci e motocyklu zapłacimy 223 zł, za dobę jego przechowywania 27 zł. Za odholowanie samochodu osobowego trzeba zapłacić 486 zł, a za każdą dobę przechowania 40 zł. Pojazdy do 7,5 tony to odpowiednio 606 i 52 zł, a pojazdy do 16 t  to kolejno 857 i 75 zł.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę