Gmina na znaczku pocztowym - konkurs - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koła filatelistów, działające na terenie gminy Czernichów, organizują konkurs rysunkowy na projekt znaczka pocztowego, związanego z gminą.

Kokurs filatelstyczny

Będzie to już trzecia edycja zabawy, skierowanej do uczniów szkół podstawowych. W tym roku tytułem przewodnim jest hasło „Piękna nasza gmina cała”.
Uczniowie biorący udział w konkursie mogą wykonać rysunki w dowolnym formacie. Rysunek powinien posiadać elementy znaczka pocztowego: obraz (krajobraz lub obiekt), napis POLSKA i cenę oraz nazwisko i imię projektanta na odwrocie. Ząbkowanie jest zbędne.
Prace można składać do 30 listopada 2017 roku w bibliotekach szkolnych w Czernichowie i Międzybrodziu Bialskim. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 6 grudnia.
Prace oceniać będą nauczyciele i przedstawiciel Polskiego Związku Filatelistów. Za najlepsze prace przewidziano nagrody w postaci klaserów oraz 20 zestawów znaczków kasowanych i karty pocztowe z zasobów PZF.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę