Włamanie do remizy OSP Rychwałdek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wydaje się to nieprawdopodobne, a jednak może się zdarzyć, że skradzione będą sprzęty, ratujące ludzkie mienie, zdrowie, a nawet i życie.

OSP Rychwaldek tyt

Ubiegłej nocy z 4 stycznia na 5 stycznia w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej Rychwałdek doszło zagrabienia sprzętu.

"W ręce niechybnie ludzi bez pojęcia i wyobraźni wpadły sprzęty miedzy innymi:
Piły spalinowe, sprzęt alpinistyczny, sprzęt do łączności oraz wiele innego sprzętu ratowniczego o wartości około 25tyś zł, który pozwalał nam nieść bezinteresowna pomoc. Do sprawców tego czynu mam tyle do powiedzenia ze Kiedyś może zdarzyć się tak, że i Ty będziesz potrzebował pomocy. A nawet jeśli nie Ty to ktoś bliski, a tego sprzętu zabraknie… Jeśli masz za grosz godności i honoru przemyślisz to i zrozumiesz jakiego czynu się dopuściłeś. A jeśli to do Ciebie dotrze miej na tyle szacunku do samego siebie by zwrócić co „nasze”. Co nasze ponieważ Twoje również, tylko schowaj swój egoizm i pozwól nam działać…
Do ludzi dobrej woli którzy chcieli by wesprzeć nas w tej jakże nie przyjemnej sytuacji prosimy o kontakt z nasza jednostka OSP pod nr 665 146 389 / 693 273 841 lub droga elektroniczna pod adres osprychwaldek@gmail.com Jeśli jakieś jednostki OSP lub PSP chciała by przekazać jakiś sprzęt ratowniczy prosimy o kontakt.
Osoby które ubiegłej nocy zauważyły coś podejrzanego w naszej okolicy prosimy o informacje" - przekazali ochotniczy strażacy z OSP Rychwałdek.

Udostępnij

0
-3
3
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę