Konsultacje społeczne w Moszczanicy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W związku z planowanym wprowadzeniem program: Centrum Edukacji Ekologicznej Arka, w Żywcu – Moszczanicy odbędą się dotyczące go konsultacje społeczne. Kiedy?

Palac Kepinskich

Pierwszy ich termin - środa 24 stycznia godz 17.00 – przeznaczony jest głównie dla mieszkańców dzielnicy i całego miasta (z uwagi na godzinę). Drugi termin to 7 luty o godz. 10.00. Wezmą w nim udział również władze miasta i przedstawiciele rozmaitych instytucji. Oba spotkania odbędą się w moszczanickim Dworku Kempińskich.
- Chcemy mieszkańcom, dzielnicy Żywiec Moszczanica, całego miasta oraz rozmaitym instytucjom przedstawić cały program Arka. Na czym będzie polegał on, jego główny element czyli bioróżnorodność, a przede wszystkim co z niego będzie wynikało dla sąsiedztwa i całego powiatu – powiedział dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Starostwa Powiatowego w Żywcu Andrzej Widzyk.
O programie Arka pisaliśmy szerzej TUTAJ. Ankieta w jego sprawie dostępna jest pod linkiem: http://www.edumoszczanica.pl/centrum-edukacji-ekologicznej-arka

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę