Park&Ride: zasiedli do rozmów... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Temat okolic Dworca PKP, a w szczególności Park&Ride, po medialnych, w tym naszych, wątpliwościach co do jakichkolwiek ustaleń, nabrał przyspieszenia. Co zatem ustalono?

 Jak poinformował Urząd Miejski w Żywcu, 22 marca w Ratuszu odbyło się spotkanie z przedstwicielami PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach w sprawie ustalenia sposobu zagospodarowania terenów przyległych do dworca PKP w Żywcu. Podczas spotkania rozmawiano też na temat utworzenia strefy Park&Ride w okolicach dworca. Do 10 kwietnia zarządca rejonu Bielsko-Biała zobowiązał się przedstawić koncepcję przebiegu i oznakowania drogi na działkach 140/48 i 140/45. Po jej zaopiniowaniu Urząd Miejski w Żywcu przystąpi do wprowadzenia zmiany stałej organizacji ruchu na ww. odcinku. PKP wykona wycenę działki 140/24, po której przedstawieniu Miasto wypowie się w kwestii ewentualnego jej wykupu.

Obie strony podczas spotkania zadeklarowały daleko idącą współpracę w kwestii zagospodarowania terenów przyległych do dworca PKP w Żywcu.

 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę