Prawnik do Ratusza - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Urząd Miejski w Żywcu rozpoczął poszukiwania kandydatów w konkursie na wolne stanowisko urzędnicze, Radcy Prawnego w Biurze Prawnym Urzędu Miejskiego w Żywcu.

Ratusz Zywiec moje

 Do wyłonienia najlepszego kandydata burmistrz Antoni Szlagor powołał specjalną komisję rekrutacyjną. Jej przewodniczącym został Sekretarz Miasta Żywca Tomasz Buś. Oprócz niego w komisji zasiadają: Lidia Klapińska - Radca Prawny, koordynator w Biurze Prawnym UM w Żywcu i Natasza Nowak - Inspektor w Wydziale Organizacyjnym Urzędu Miejskiego w Żywcu.

Do zadań ogólnych osoby powołanej na omawiane stanowisko należeć będzie obsługa prawna najważniejszego urzędu w mieście, a w szczególności: udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie projektów aktów prawnych, opiniowanie, zastępstwo prawne i procesowe przed sądami.  

Na składanie swoich ofert chętni mają czas do 10 lipca. 

Udostępnij

3
+1
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę