Kto płacił za kostkę, kto za wykonanie? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prywatny właściciel zakupił materiał, wynika z informacji, jakie do nas dotarły.  

Chodnik ul Pilsudskiego

 W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o remoncie chodnika przy al. Piłsudskiego w Żywcu, na wysokości nowego bloku, przy pasie w kierunku Świnnej. Prace wykonywał Powiatowy Zarząd Dróg w Żywcu. Od rzecznika prasowego Starostwa, Dariusza Szatanika otrzymaliśmy informację, że koszt, jaki poniesie powiat w tym przypadku, to 24 tys. zł.

"Jest to kolejny wykonany nowy odcinek nawierzchni chodnika w rejonie osiedla 700 lecia w Żywcu, aby poprawić estetykę pasa drogowego w tym rejonie Miasta Żywca." - informuje dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Żywcu Tomasz Kotajny, na stronie internetowej tej instytucji. 

Po poprzednim artykule skontaktował się z naszą redakcją właściciel nieruchomości, wzdłuż której odnawiany był ten chodnik, wyjaśniając swój udział w całej sprawie.

- Kostki czerwone przy wjazdach i ich położenie opłaciliśmy my, bo nam będą służyć. Opłaciliśmy też zakup pozostałych kostek, szarych, żeby zrobić coś dla poprawy wizerunku miasta. Po stronie powiatu było więc położenie tych szarych kostek. Ceny rynkowe tych prac są takie, jakie są, nie oceniam ich. Remont nastąpił z naszej inicjatywy - powiedział właściciel nieruchomości, przy której odnowiono chodnik. 

Udostępnij

16
+14
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę