Nowe miejsca pracy w Wieprzu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Taki między innymi ma być efekt powiększenia Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na tym terenie. Wcześniej w planach są inwestycje na kilkaset milionów złotych.

KSSE oficjele

W piątek 13 września br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Żywcu podpisano akt notarialny pomiędzy Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną i Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa w Warszawie na zakup gruntu o powierzchni 29 hektarów w Wieprzu.

W podpisaniu dokumentów uczestniczyli między innymi: wiceminister Stanisław Szwed oraz Starosta Żywiecki Andrzej Kalata.

- To jedna z największych transakcji realizowanych dotychczas przez KSSE. Już wkrótce zainwestowane zostanie 600 mln złotych oraz powstanie 1500 nowych miejsc pracy - podkreślił prezes KSSE Janusz Michałek.

Udostępnij

9
+8
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę