Nie tylko dla samochodziarzy - ciekawe kino - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To będzie niespotykane dotąd w naszym mieście wydarzenie.

Prowincja – Stowarzyszenie Kulturalne i Kino Janosik zapraszają na pierwsze w Żywcu Kino samochodowe, a w nim projekcja filmu z 2015 roku w reżyserii George Millera  - "Mad Max: Na drodze gniewu". Duży ekran, nagłośnienie koncertowe i radiowe, widowisko plenerowe i Wasze samochody - tego jeszcze w Żywcu nie było.

 - Organizujemy to wydarzenie wraz z Kinem Janosik i firmą Kaufland. Na próbę, chcemy sprawdzić, jak takie przedsięwzięcie przyjmie się w Żywcu. To jedno w tym roku, ponieważ na ewentualne kolejne i tak nie uda się pozyskać środków. Wydarzenie kierujemy do wszystkich, ale szczególnie do środowiska samochodziarzy, którzy zresztą byli inspiracją dla zorganizowania czegoś takiego. Obserwując fanów czterech kółek, zbierających się pod Amfiteatrem Pod Grojcem pomyślałam, że ciekawie byłoby przygotować takie wydarzenie – powiedziała Katarzyna Szura ze Stowarzyszenia Kulturalnego Prowincja.

Wszystko to odbędzie się w Żywcu, na parkingu przy hipermarkecie Kaufland - Al. Jana Pawła II 7, w niedzielę 22 lipca, między godz. 20.00 a północą. Otwarcie parkingu nastąpi o godz. 20.00, początek projekcji około godz. 21.30. Wstęp wolny.

Udostępnij

5
+5
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę