Doceniony pracodawca - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 W pałacu prezydenckim odbyła się w poniedziałek 24 lutego br. gala finałowa XII edycji konkursu Pracodawca Przyjazny Pracownikom. Wśród laureatów znalazła się Grupa Żywiec SA.

Grupa zywiec 2

 Konkurs promuje pracodawców, którzy wyróżniają się w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe. Organizowany jest przez NSZZ „Solidarność” pod honorowym patronatem Prezydenta RP. To jedyny taki konkurs, w którym kandydatów do nagrody zgłaszają sami pracownicy zrzeszeni w związku zawodowym „Solidarność”.

Laureaci tegorocznej edycji: 1. PGE Energia Odnawialna SA Oddział ZEW Dychów w Dychowie 2. Zakład Usług Energetycznych „Wod-Rem” Sp. z o.o. w Nowej Sarzynie 3. Kopalnia Wapienia „Morawica” SA 4. Dom Pomocy Społecznej w Foluszu w woj. podkarpackim 5. Iskra-Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o 6. PGE Energia Ciepła Oddział Wybrzeże w Gdańsku 7. Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. 8. Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Katowicach 9. „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Zgoda” w Płocku 10. Famur SA Systemy Ścianowe Glinik Oddział Gorlice 11. Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych „Kruszgeo” SA 12. Orlen Południe SA 13. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA w Krakowie 14. Grupa Żywiec SA 15. PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów 16. KGHM Polska Miedź SA Oddział Zakłady Górnicze „Polkowice – Sieroszowice” 17. Lubelski Węgiel „Bogdanka” SA

Udostępnij

0
-2
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę