Przedsiębiorcy po wsparcie do PUP - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu informuje, że z dniem 3 kwietnia 2020r.  rozpoczął się nabór wniosków o udzielenie pożyczki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikroprzedsiębiorcy w ramach „Tarczy Antykryzysowej 2020".

PUP Zywiec

Powyższy nabór realizowany będzie na podstawie art. 15 ustawy z dnia 2 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

Pożyczka może być udzielona maksymalnie do kwoty 5000,00 zł. Wnioski można składać elektronicznie przez platformę praca.gov.pl lub w formie papierowej. Wypełniony wniosek można wrzucić do przygotowanej w holu Urzędu Pracy w Żywcu skrzynki w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 00 do 13 00, oraz za pośrednictwem tradycyjnej poczty.

Wnioski będą rozpatrywane do wysokości posiadanych przez urząd środków. Wnioski niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub złożone w innej formie pozostaną bez rozpatrzenia.

Wnioski można pobrać ze strony Powiatowego Urzędu Pracy w Żywcu, link do strony poniżej:

https://zywiec.praca.gov.pl/-/11983878-nabor-wnioskow-o-udzielenie-pozyczki-gospodarczej-mikroprzedsiebiorcy-w-ramach-tarczy-antykryzysowej-2020-

Informacji udzielamy pod numerem telefonu

tel. 33 47 57528, 33 4757560

Uwaga: Zgodnie z a rt.15zzd ust 2 w/w ustawy Wniosek o pożyczkę mikroprzedsiębiorca składa do Powiatowego Urzędu Pracy, właściwego ze względu na miejsce prowadzenia działalności gospodarczej, po ogłoszeniu naboru przez Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę