Narciarskie Pilsko - może teraz? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szykuje się nowy rozdział w narciarskiej historii Korbielowa. Czy tym razem będzie to oznaczać trwały rozwój na miarę potencjału Pilska?

Pilsko narty

 Nowych właścicieli ma "Ośrodek Pilsko", a więc dotychczasowy Jontek Korbielów oraz wyciągi narciarskie. O kogo chodzi? Właścicielem stali się: znany kiedyś sportowiec rajdowy Sobiesław Zasada oraz właściciel Zwardon Ski - Krzysztof Bąk. Pilsko ma wejść do zespołu ośrodków o nazwie Ski&Sun. Funkcjonują już: Ski&Sun Świeradów i Ski&Sun Magura.

Unowocześnianie

Jak obiecują nowi właściciele, użytkowników czekają nowe miejsca hotelowe, wyciągi kanapowe. Co istotne, narciarze mają się doczekać jednego karnetu na wszystkie wyciągi.

"Ski&Sun PILSKO już wkrótce!. Przed nami dużo pracy i wielkie inwestycje. Czekają nas remont hotelu, restauracji oraz modernizacja całej infrastruktury (zaczynamy od wymiany orczyków na nowe kanapy). A co Was czeka? Nowy piękny, designerski hotel, świeżutkie wyciągi krzesełkowe, tony naturalnego puchu. Wybraliśmy najbardziej kreatywne i doświadczone głowy z naszego zespołu, które już pracują nad planem stworzenia dla Was prawdziwej narciarskiej mekki. I nie obiecujemy, ale całkiem możliwe, że do sprzedaży wprowadzimy karnet całoroczny na wszystkie nasze ośrodki" - czytamy na stronie społecznościowej Ski&Sun.

O Pilsku jako stacji narciarskiej i jej problemach pisaliśmy wielokrotnie, między innymi TUTAJ.

 

 

Udostępnij

7
+2
5
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę