W niedziele pociągiem do Gliwic bez przesiadki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wrzesień, oprócz konieczności pójścia wielu do szkoły, przyniesie ze sobą również zmiany w rozkładzie jazdy pociągów Spółki Koleje Śląskie. Dla mieszkańców naszego miasta i regionu szczególnie istotna jest jedna.

Dworzec PKP

W niedzielne popołudnie studenci lub turyści, jak i oczywiście pasażerowie nie zaliczający się do tych grup, będą mieli możliwość bezpośredniego dojazdu kolejowego z Żywca do Gliwic. Na linii S1 (w niedzielne popołudnia czyli o godz. 16.58 od 3 września będzie odjeżdżał pociąg z Żywca właśnie do Gliwic. Pojedzie między innymi przez Katowice (godz. 18.50), Chorzów, Rudę Śląską i Zabrze. Planowy przyjazd do Gliwic o 19.33. Będzie to pociąg nr 44204. Zastąpi on połączenie do Katowic, które do tej pory funkcjonowało o 16.36.

 

Udostępnij

3
+2
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę