Beskidy w obiektywie - konkurs fotograficzny - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Organizatorzy – Miejski Ośrodek Kultury Zamek w Suchej Beskidzkiej i Babiogórski Park Narodowy - zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym XVI Biennale „Z dala od zgiełku...– Beskidy w obiektywie”.

Beskidy w obiektywie

Kategorie, w jakich można prezentować prace to:
I.- Krajobraz Beskidów
II.- Impresje babiogórskie, krajobraz, fauna i flora
II.- Kultura materialna, zabytki, ludzie, sztuka.
Na zgłoszenie swoich prac chętni mają czas do 30 listopada 2017 roku. Następnie oceni je komisja konkursowa, złożona z profesjonalnych artystów i fotografików. Pula nagród dla twórców najlepszych fotografii, wynosi 1500 złotych, a najciekawsze prace zostaną zaprezentowane podczas grudniowej  wystawy w Galerii Sztuki - Zamek oraz w pokonkursowym katalogu. 
Warunkiem udziału jest opłata konkursowa w wysokości 35 zł od jednego uczestnika, którą należy wpłacić na konto organizatora, /tj. Miejskiego Ośrodka Kultury –Zamek/ PEKAO S.A o/ Sucha Beskidzka Nr 53 1240 4878 1111 0000 4711 6793 z dopiskiem „biennale fotograficzne”, przesyłając kopię dowodu wpłaty wraz z kartą zgłoszenia (w załączniku). Każdy z uczestników konkursu Biennale może nadesłać od 1 do 10 prac w tym max. 4 zestawy wielozdjęciowe (do 6 zdjęć w zestawie), które traktowane będą jako jedna praca. 

Format zdjęć nie może być mniejszy niż 15 cm x 21 cm (zalecany format: 24cm x 30cm i większy).Technika prac tradycyjna lub wydruk komputerowy.

Każda z prac powinna zawierać umieszczony na odwrocie czytelny opis zawierający tytuł pracy, miejsce jej wykonania oraz „godło” autora. Prace, wraz z kartą zgłoszenia w kopercie zamkniętej (opatrzonej „godłem”), z dowodem wpłaty oraz wglądówką, należy przesłać lub dostarczyć do biura organizacyjnego w terminie do 30 listopada 2017 roku.

Kontakt w sprawie konkursu Biennale i adres nadsyłania prac: BIURO ORGANIZACYJNE: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek ul. Zamkowa 1; 34-200 Sucha Beskidzka tel. 515 134 720, 33 874 1303 www.zameksuski.pl; e-mail: moksekretariat@vp.pl

 

 

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę