"Trójka" pod wieczór - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po południu w czwartek nastąpiła druga odsłona kontaktu żywczan z Programem 3 Polskiego Radia.

Podobnie, jak wcześniej, tak i po południu, pobyt ekipy radiowców i możliwość bycia na antenie nie przyciągnęly wielu żywczan. Można stwierdzić, że prawie nikogo. Zimno, szaro, ponuro, magia radia - zwłaszcza tego radia - już nie taka, jak kiedyś. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom po godz. 16.00 "Trójka" przyjmowała i nadawała znów z Rynku, nie sprzed Kina Janosik. Redaktorka zamieniła kilka zdań z Jukacami. Poza tym ktoś poutyskiwał na wysokie ceny węgla, ktoś na to, że akurat nie jest na antenie, tylko mu ucinają wypowiedź. Pojawiły się pojedyńcze osoby. Nawet przypadkowych przechodniów nie było. Trzeba przyznać, że niedawna wizyta na rynku telewizji i ekipy teleranka wzbudziła większe zainteresowanie. 

Udostępnij

1
-4
5
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę