O wojnie - z reporterem w Lipowej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Marcin Ogdowski, nazywany pierwszym polskim brogerem wojennym, będzie gościem biblioteki w Lipowej. Spotkanie  już w czwartek, 30 listopada o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

wojna glowne

Marcin Ogdowski to pisarz i dziennikarz. Jest autorem książki „zAfganistanu.pl. Alfabet polskiej misji” oraz trzech powieści wojennych: „Ostatni świadek”, „(Nie)potrzebni” i „Uwikłani”. Poza tym, ma na swoim koncie współpracę przy tworzeniu albumu „Polski Afganistan” oraz „Dziennika dowódcy Rosomaka”. Przez kilka lat Marcin Ogdowski prowadził bloga zAfganistanu.pl. Pracował m.in. w Afganistanie, Iraku i na Ukrainie. Obecnie swoje myśli wyraża na stronie bezkamuflazu.pl.

Spotkanie w bibliotece urozmaici pokaz zdjęć z misji w Afganistanie.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę