Kolędy dzieci z Żywiecczyzny w TVP! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W święta będzie można niejednokrotnie posłuchać głosów z naszego regionu w ogólnoposkich mediach. Zobaczcie w których.

Ponad 180 dzieci - podopiecznych Fundacji Braci Golec – weźmie udział w programie świątecznym Telewizji Polskiej. Realizacja programu, trwająca ponad 5 godzin, odbywała się w Dworze Góralskim w Łodygowicach. Piękne kolędy i pastorałki w wykonaniu dzieci oraz rozmowy z Łukaszem i Pawłem Golcami będzie można zobaczyć w migawkach w TVP1, TVP Polonia, TVP Rozrywka oraz w TVP HD. Kiedy? W Wigilię czyli 24 grudnia. Program poprowadzi Anna Popek. Godziny emisji znane będą w przyszłym tygodniu.
To nie wszystko, jak chodzi o tĘ fundację i święta. Również  24 grudnia o godz. 15.50 w Telewizji Polsat będzie można zobaczyć program pt. „Jasnogórskie kolędowanie z Polsatem”. Najpiękniejsze polskie kolędy popłyną z bazyliki na Jasnej Górze. Utwory wykona Golec uOrkiestra, której towarzyszyć będzie chór Fundacji Braci Golec.

Udostępnij

7
+6
1
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę