„Śląska Rzecz” - żywiecka rzecz? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poznaliśmy dziś laureatów tegorocznego konkursu pod hasłem „Śląska Rzecz”, który organizuje Zamek Cieszyn. Na długiej liście znalazł się laureat z Żywca.

Slaska rzecz

Konkurs ten odbywał się w po raz 13. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie produktów i projektów graficznych, które wyróżniają się na rynku i są chwalone przez użytkowników. Plebiscyt obejmuje trzy kategorie: produkt, grafika użytkowa, usługa. Uczestniczące w nim projekt musiały pochodzić z woj. śląskiego lub opolskiego i być wdrożone w życie w 2017 roku.

Kogo zatem wyróżniono w tym roku?

Zwycięzcą konkursu w kategorii produkt została oferta Teddy bed - łóżko młodzieżowe na oddziały szpitalne, producent: Formed Żywiec, projekt: Jadwiga Tynor i Dominik Dyrlaga. 

Zwycięzca konkursu, kategoria: grafika użytkowa, Książka kucharska „Śląskie od kuchni”, wdrożenie: Województwo Śląskie, projekt: Matylda Sałajewska. 

Nagroda specjalna, kategoria: usługa SmogOrFog - miernik jakości powietrza z wyświetlaczem oraz aplikacją mobilną, wdrożenie: Fulco System oraz Netizens, projekt: Łukasz Siódmok, Andrzej Pytlik.

Nagroda Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej Rebranding systemu identyfikacji wizualnej Teatru Małego Tychy oraz podległych mu: Pasażu Kultury Andromeda i Miejskiej Galerii Obok , wdrożenie: Teatr Mały, projekt: Marta Gawin. 

Nagroda Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych, Kolekcja paneli akustycznych Groove producent: Marbet, projekt: Tomasz Augustyniak. 

Nagroda Funduszu Górnośląskiego, Sonda SYS 01 - przemysłowa drukarka do wytwarzania technologią przyrostową z wykorzystaniem sproszkowanych poliamidów, producent: Sonda Sys, projekt: Maciej Patrzałek, Wojciech Gaweł, Krzysztof Górecki, Michał Latko. 

Nagroda Zamku Cieszyn Musicon  producent: M, projekt: Kamil Laszuk, Jakub Kozik, Ida Laszuk.

Udostępnij

6
+5
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę