Czwartkowa procesja w Żywcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na najbliższy czwartek - 31 maja - przypadają święto Bożego Ciała i związane z nim uroczystości. Według jakiego harmonogramu będą przebiegały w Żywcu?

Czwartkowe msze święte w konkatedrze prowadzone będą o godzinach: 06:00, 07:30, 08:45, 10:00, 16:00 i 18:00, w kościele św. Krzyża o 08:00, w Kocurowie o 09:00 i w kościele św. Marka o 9:30. Po Mszy Św. w kościele św. Floriana w Żywcu Zabłociu, prowadzonej od godz. 10:00, wyruszy procesja do czterech ołtarzy, która zakończy się w Konkatedrze Narodzenia NMP. Po procesji zostanie tam odprawiona Eucharystia. Żywiecka parafia zaprasza wszystkie delegacje, które tradycyjnie brały udział w tym wydarzeniu religijnym przypominając jednocześnie, by w miarę możliwości parkować przy galeriach handlowych, które będą zamknięte w Boże Ciało. Dzięki temu uniknie się nadmiernego ruchu pod kościołami.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę