Gmina Jeleśnia w darmowej apce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od kilku tygodni działa aplikacja mobilna „Gmina Jeleśnia”, która jest interaktywnym przewodnikiem po tej żywieckiej gminie.

Oprócz praktycznych porad, informacji o ciekawych miejscach i wydarzeniach możemy znaleźć w niej również klucz do... „Skarbów Jeleśni”. Oprogramowanie to przeznaczone jest nie tylko dla mieszkańców gminy, ale także dla turystów. Można skorzystać z interaktywnej mapy, w tym poglądu szlaków turystycznych. Warto też zapoznać się z obszerną historią sołectw gminy Jeleśnia, czy też skorzystać z bazy zawierającej ważne adresy i kontakty telefoniczne. Twórcą interaktywnego informatora jest Mateusz Łysień z firmy Homeverest. Aplikacja jest darmowa i dostępna dla systemu Android. Wystarczy pobrać ją w sklepie Google Play.

Udostępnij

9
+8
1
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę