Kto wystąpi na suwakowaniu? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ponad 150 puzonistów i tubistów weźmie udział w tegorocznej edycji Żywieckiego Suwakowania. Pojawią się też goście specjalni. Wśród nich m.in. Dante Luciani z USA.

11796452-981225548566238-7876938139270876353-n-002 201607281133

Luciani to muzyk, który w przeszłości grywał m.in. z Frankiem Sinatrą i Natalie Cole. Jest wykładowcą puzonu w Departamencie Music Studio i Jazzu na Uniwersytecie w Miami Frost School of Music, gdzie jest koordynatorem programu Brass Jazz i prowadzi wielokrotnie nagradzaną Frost Jazz Band Concert. Luciani w przeszłości występował na jednej scenie z wieloma uznanymi artystami, m.in. Frankiem Sinatrą, Benem Vereenem, Natalie Cole, Anthonym Newleyem i Randym Breckerem. Oprócz amerykańskiego artysty do Żywca przyjadą jeszcze Peter Malton ze Szwecji, Maciej Pietraszko z Miami City Ballet Orchestra, Michał Mazurkiewicz z Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, Mateusz Konopka i Piotr Misiak z Filharmonii Śląskiej im. H.M. Góreckiego oraz Krzysztof Mucha reprezentujący Filharmonię im. W. Lutosławskiego we Wrocławiu.

Festiwalowymi dyrygentami będą Jan Górny i Mariusz Płonka.

Więcej o Żywieckim Suwakowaniu znajdziesz TUTAJ.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę