DKF ze Sieranevada - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kino Janosik zaprasza na kolejną emisję i spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Co będzie można zobaczyć i o czym usłyszeć lub wypowiedzieć się tym razem?

Sieranevada to dramat w reżyserii Christi Puiu, produkcji m.in. chorwacko francuskiej będzie głównym punktem spotkania w środę 28 czerwca o godz. 20.00 w Kinie Janosik, przy ul. Sobieskiego 1 w Żywcu. Co bliżej „Janosik” pisze o filmie?:
„Rodzina... czy zawsze tylko dobrze wychodzi na zdjęciu? Jaki jest powód organizowania spotkań rodzinnych? Z miłości, przyjaźni, przyzwyczajenia czy potrzeby wspólnotowości? To temat główny filmu "Sieranevada", którego akcja się rozgrywa podczas rodzinnego spotkania. Wszyscy bohaterowie zjawiają się 40 rocznicę śmierci jednego z członków rodziny, Podczas oczekiwania mocno spóźniającego się księdza, członkowie rodziny zaczynają wyrzucać sobie długo skrywane żale, odsłaniają sekrety i tajemnice rodzinne. To pełne humoru dzieło filmowe Crisitiego Puiu - przedstawiciela Nowej Fali w Rumuni, nominowane było do Złotej Palmy w Cannes. Część widzów może kojarzyć reżysera z, nagradzanym wielokrotnie filmem, ""Śmierć pana Lazarescu" . Mocno rekomendujemy zarezerwowanie wieczoru na ten właśnie film:)”
Zapraszamy i my.

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę