Operetka Kijowska w Żywcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najzdolniejsi ukraińscy artyści wystąpią na scenie amfiteatru pod Grojcem w Żywcu. Koncert odbędzie się już 15 lipca. Ruszyła sprzedaż biletów.

tutu-2079978 960 720

Do Żywca przyjadą artyści Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej. Występ potrwa ponad trzy godziny. W programie znane arie operetkowe i musicalowe oraz tradycyjne ukraińskie pieśni. Warto już dziś zakupić bilety na to wydarzenia - w przedsprzedaży są tańsze, a poza tym ilość miejsc jest ograniczona. Ten kto zdecyduje się na zakup biletu wcześniej zapłaci 39 zł. W dniu imprezy wstęp kosztować będzie 45 zł.

Bilety nabyć można w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu codziennie w godzinach 7.30 - 15.30 lub przez stronę internetową www.mck.zywiec.pl w zakładce „Rezerwuj bilety”.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę