Święto Wita na Rynku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już po raz drugi na żywieckim Rynku swoje produkty zaprezentują wystawcy z różnych regionów Polski. Będą m.in. sękacze z Podlasia, naturalne ekokosmetyki oraz wyroby z wikliny i siana. Wszystko to w ramach jarmarku św. Wita, czyli ogólnopolskiego festiwalu smaków.

Impreza potrwa trzy dni. Rozpocznie się w najbliższy piątek, 7 lipca i zakończy się w niedzielę, 9 lipca. Start o godzinie 9.00. Wystawcy prezentować będą sztukę ludową, wędliny, sery, pasztety, pierogi, sękacze, miody, nalewki, wina, syropy, przyprawy czy odrzywolskie obwarzanki. Nie zabraknie tradycyjnych wiklinowych wyrobów. Atrakcją będą również występy zespołów artystycznych.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę