Pod budynkiem Sądu Rejonowego w Żywcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie tyko w Warszawie, ale i w welu innych miastach Polski na centralnych placach lub pod budynkami sądów zebrali się wczoraj wieczore przeciwnicy wprowadzanych właśnie zmian w krajowym sądownictwie. Byli i w Żywcu.

20182369 1789111891106583 1553837524 o 1

Najwięcej zebranych było oczywiście w Warszawie. W którymś momencie padała liczba 50 tysięcy zebranych. W tysiącach okeślano też ilość zgromadzonych w innych, największych miastach kraj. Pod budynkiem Sądu Rejonowego w Żywcu z płonącymi świecami zebrało się około 50 osob, w większości młodych, podczas kiedy dzeń wcześniejbyły zaledwie 3. Dlaczego? W obronie wolności, niezalżności sądów, rowności wobec prawa, jak można było usłyszeć od uczestników. Oprócz okrzyków: "Wolność, równość, demokracja!!!", można było usłyszeć też głosy, że dziś przyjdą ponownie.

Udostępnij

25
+17
8
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę