Enej zagra w Łodygowicach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To właśnie zwycięzca pierwszej edycji programu „Must be the Music” będzie główną gwiazdą gminnej fety w Łodygowicach, która odbędzie się już w najbliższy weekend.

audience-1867754 960 720

Impreza rozpocznie się w sobotę, 22 lipca o godzinie 17.00 w kompleksie zamkowo - parkowym w Łodygowicach. Najpierw na scenie pojawi się miejscowy zespół „Igła”, a po nim Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Łodygowic. Na 18.30 przewidziany jest występ mażoretek „Asanka” ze słowackiego Kysuckiego Nowego Miasta. Pół godziny później koncert zagra zespół The October Leaves, a o 21.00 na scenie zaprezentuje się gwiazda wieczoru - zespół Enej. Po koncercie uczestnicy gminnej fety będą mogli wziąć udział w zabawie tanecznej

Natomiast pierwszą atrakcją drugiego dnia imprezy będzie iluzjonistyczny pokaz dla najmłodszych. Start o godzinie 16.30. Później na pokaz ratownictwa zaproszą strażacy ochotnicy z Łodygowic. O 17.30 wystąpi regionalny zespół „Magurzanie”, a po nim na scenie pojawią się Black Bee i Reggaeside. Główną atrakcją niedzielnej fety będzie koncert przebojów Maryli Rodowicz, którego rozpoczęcie przewidywane jest na godzinę 21.10. Gminne święto zakończy pokaz sztucznych ogni.

Oprócz scenicznych występów podczas dwóch dni imprezy nie zabraknie też stoisk gastronomicznych, placu zabaw, wyrobów rękodzieła artystycznego, malowania twarzy czy przejażdżek konnych.

Bilet dla dorosłych i młodzieży kosztuje 10 zł.  Dzieci i młodzież do lat 15 wchodzą za darmo. Warto wspomnieć o tym, że w Gminnym Ośrodku Kultury w Łodygowicach można zakupić promocyjną wejściówkę na dwa dni imprezy w cenie 15 zł.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę