Mieszkaniec Lipowej walczy z chorobą - wspomóż! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cezary Bąk jest przed przeszczepem oraz w trakcie hemodializoterapii. To kosztowne zabiegi. Poprzez portal zrzutka.pl stara się o pozyskanie środków na nie.

Cezary Bak

Choruję prawie 30 lat na cukrzycę, niestety powikłania nie dają mi żyć normalnie przez ok. dwa lata nie widziałem przez popękane naczynia krwionośne w oczach, pół roku musiałem spać na siedząco żeby nie mieć krwotoków, nie długo po tym dostałem podpajęczynówkowego wylewu krwi do pnia mózgu po tym jak musiano zrobić mi tomograf komputerowy z kontrastem moje już nadwyrężone nerki przestały całkowicie funkcjonować, od dwóch lat jestem dializowany, w trakcie dializ już dwa razy leżałem na oddziale szpitalnym z podniesionym enzymem zawałowym, w tej chwili staram się o przeszczep łączony nerki i trzustki, jestem w trakcie wykonywania badań kwalifikacyjnych” - napisał Cezary Bąk.

Potrzebna jest ogółem kwota 8 tys. zł, w uzbieraniu której można pomóc poprzez wpłatę za pośrednictwem przywołanego już portalu crowfundingowego. Zebrano już ponad 5 tys. zł, brakuje 37% wymaganej kwoty. Aby wesprzeć Cezarego Bąka, należy wejść TUTAJ i dalej postępować zgodnie z instrukcjami.

Udostępnij

7
+4
3
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę