"W Szczytowej Formie" - akcja charytatywna i znana trasa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak połączyć górskie wycieczki z akcją charytatywną? Najlepiej wie o tym Tomasz Habdas, czyli twórca popularnego bloga i strony społecznościowej: "W Szczytowej Formie". Swoją postawą pokazuje, że w Beskidach tkwi prawdziwa siła.

W Szczytowej Formie

Od dawna zakochany w górach

Tomasz Habdas, autor popularnego bloga oraz projektu "W Szczytowej Formie", swoją miłość do gór postanowił wydobyć na zewnątrz. Oprócz tego, że spędza w nich większość swojego czasu, pragnie połączyć hobby ze wsparciem dla osób, które go potrzebują. Na swoim koncie posiada topowe szczyty Polski, Mount Blanc i Elbrus, a w ambitnych planach czeka jeszcze na niego Korona Ziemi.

Akcja charytatywna dla Fundacji Pomocy Dzieciom w Żywcu

Niedawno wyjechał na Islandię, jednak już planuje wyruszyć w trasę Głównym Szlakiem Beskidzkim - nie będzie to jednak zwykła wyprawa. Rozpocznie ją w lipcu, z Ujsół, czyli niedaleko od swojego domu rodzinnego w Żywcu.

"Tata mnie podwiezie" - jak pisze na swoim Facebooku.

Tomasz Habdas postanowił połączyć swoją podróż z akcją, która ma na celu wsparcie Fundacji Pomocy Dzieciom w Żywcu. Można się do niej dołączyć poprzez ofiarowanie przedmiotów na licytację. Mogą to być rzeczy hand-made lub też zakupione - najlepiej, żeby łączyły się z górami, jednak nie muszą.

Kontakt w sprawie przekazania przedmiotów na aukcję: tomasz@wszczytowejformie.pl

Oprac. MG.

Udostępnij

5
+5
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę