W góry … z papieżem! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gra terenowa, projekcja filmów i ognisko - te atrakcje przygotowali dla uczestników organizatorzy wyprawy na halę Boraczą śladami Jana Pawła II. Ruszyły zapisy.

Wycieczka odbędzie się 16 października. Zapraszają na nią bielska Fundacja Śladami JP II oraz gmina Węgierska Górka. W wyprawie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Spotkanie na hali Boraczej zaplanowane jest na godzinę 10.00. Co ważne, poszczególne grupy same docierają na halę, nie wyruszają wspólnie.

Uczestnicy zmierzą się w terenowej grze. Każda drużyna liczyć ma osiem osób, w tym cztery dziewczyny i czterech chłopców, po dwóch uczniów z każdej klasy. Każdą szkołę reprezentować będzie jedna drużyna. Najlepsi otrzymają nagrody. Poza tym, w programie również projekcje filmów o świętym. Zaplanowane jest też ognisko z pieczeniem kiełbasy.

Jak podkreślają organizatorzy, celem wycieczki jest przybliżenie młodym ludziom życia Karola Wojtyły i jego umiłowania Beskidów. To również świetna okazja do propagowania wędrówek szlakami papieskimi i walorów turystycznych Beskidów.

Ci, którzy chcą wziąć udział w wyprawie powinni pamiętać o odpowiednim ubiorze dostosowanym do pieszej wędrówki. Poza tym, muszą posiadać aktualne ubezpieczenie NNW.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 października na adres:

OPG Węgierska Górka

os. XX - lecia II RP 12

34 - 350  Węgierska Górka

Zapisywać można się też drogą mailową: wegierska-gorka@opg.pl.

W zgłoszeniach należy podać następujące informacje: nazwę szkoły, ilość uczestników, imię i nazwisko opiekuna ora dane kontaktowe. Szczegółowe informacje o wędrówce znaleźć można na stronach internetowych organizatorów.

Udostępnij

5
+5
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę