Uwaga! Zmiana terminu zlotu „Czyste Góry” - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak poinformowało żywieckie starostwo, zmianie uległ termin XIX Jesiennego Zlotu Turystyczno - Ekologicznego „Czyste Góry 2017”. Wydarzenie odbędzie się jutro, 30 września.

czyste góry

Zlot zaplanowany był na 23 września. Nie odbył się jednak ze względu na trudne warunki atmosferyczne panujące w górach i intensywne opady deszczu. Przełożono go na 30 września. Drużyny już wcześniej zgłosiły swój udział, każdy może jednak przyjść i kibicować!

Przygotowano pięć tras o różnym stopniu trudności: dwie z Żabnicy Skałki, z Milówki, z Rajczy oraz z Bystrej lub Juszczyny. Na trasy uczestnicy wyruszą o 8.00. Zlot zakończy się w Szkole Podstawowej w Węgierskiej Górce. Poza tym, uczestnicy zmierzą się w konkursach m.in. ekologicznym i krajoznawczym.  

Szczegółowy harmonogram zlotu znajduje się na stronie internetowej żywieckiego starostwa. Przypomnijmy, że rajd wymyslił Jacek Serweryn, opiekun Koła Turystycznego i Krajoznawczego Kangchendzonga z Żywca, które od 2009 roku działa przy żywieckim Liceum Ogólnokształcącym.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę