Pilsko startuje z sezonem na 90 procent. A inne ośrodki? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak poinformował nas Ośrodek Narciarski Pilsko-Jontek w Korbielowie, o ile obecna pogoda się utrzyma, z całą pewnością w najbliższe sobotę i niedzielę uruchomione zostaną wyciągi i trasy narciarskie po tzw. „lewej” stronie narciarskiej góry. Póki co prawdopodobieństwo rozpoczęcia sezonu to 90 procent.

pilsko

Funkcjonować ma wyciąg krzesełkowy Polana Strugi- Szczawiny oraz orczyki Szczawiny-Miziowa. Trwają przygotowania tras do inauguracji sezonu. W dolnych partiach Pilska (wyciąg Kamienna Solisko) na razie pokrywa śnieżna nie jest wystarczająca, aby udostępnić trasy narciarzom i snowboardzistom. Planowany rozruch całego ośrodka to kolejny grudniowy weekend, o ile oczywiście watrunki śniegowe nie pogorszą się znacząco.

Niestety, kolej Baba w Korbielowie Kamiennej jeszcze nie wystartuje w najbliższy weekend, zapraszają za to słowackie Gruniky w Sihelnem.

Na razie nie ma oficjalnych wiadomości z uruchomienia tras na Górze Żar. Trwają ich przeglądy.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę