Z Beskidów nad Bałkany. Lot z Kawą na licytacji! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kolejny raz możemy donieść o znaczącym wyczynie sportowym Sebastiana Kawy.

Kawa nad Balkanami

Nasz znany szybownik wraz z Piotrem Bobulą z Leska, przelecieli do granicy Rumunii i z powrotem, bez lądowania. Mają teraz nadzieję, że ten pionierski krok spowoduje wytyczenie szybowcowego szlaku z Beskidów nad Bałkany. Żeby tego dokonać, musieli czekać długo nie tylko na odpowiednie warunki atmosferyczne, ale i polityczne. Kilkukrotnie bowiem byli już w drodze i władze Ukrainy cofały zgodę, nie pozwalając na przekroczenie granicy. Podczas czwartej próby wystartowali z Żernicy Wyżne w Bieszczadach. W huraganowym wietrze lecieli z prędkością koło 200 km/h. Łącznie pokonali około 800 km nad Karpatami, na pokładzie dwuosobowego szybowca. 

Miło nam przy okazji przypomnieć, że Sebastian Kawa uczestniczy też w naszej akcji „Żywiec Śpiewa Dzieciom”, jako wykonawca jednej z kolęd na specjalnej płycie. Dodatkowo w aukcji charytatywnej, która odbędzie się w trakcie piątkowego koncertu kolęd w MCK, będzie można wylicytować lot z Sebastianem Kawą, który odbędzie się w maju – również z uwagi na warunki pogodowe.

 

 

Udostępnij

4
+4
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę