Grand Prix Jeleśni - kto wygrał ten etap? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W minioną niedzielę (28 października) odbył się drugi turniej z cyklu X Grand Prix Jeleśni w Tenisie stołowym. Kto wygrał?

Tenis stolowy

W turnieju zostało sklasyfikowanych 82 zawodników w 7 kategoriach wiekowych. Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali: Karol Kufel, Maciej Kurzyk, Krystyna Wróbel, Grzegorz Dunat, Adam Gajewski, Jerzy Tokarski i ponownie Grzegorz Dunat, który został najlepszym zawodnikiem turnieju, zdobywając powtórnie 2 złote medale. 

Najmłodsza zawodniczka miała 6 lat, najstarszy zawodnik 77 lat.

W zawodach wzięli udział uczniowie 3 szkół z gminy Jeleśnia: ZS nr 6 w Sopotni Małej, ZS nr 8 w Pewli Wielkiej i ZS nr 3 w Krzyżowej. Ponownie I miejsce zajęli uczniowie ZS nr 8 z Pewli Wielkiej. Po dwóch turniejach sklasyfikowano łącznie 107 zawodników.

Komplet wyników znajdziecie TUTAJ.

Udostępnij

2
+1
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę