Sukces żywczan w ważnym turnieju klas mundurowych - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W czwartek 11 kwietnia odbył się VIII Ogólnopolski Turnieju Klas o Profilu Mundurowym zorganizowany przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej. Świetnie wypadły drużyny z "Mechanika".

Druzyna z mechanika

 Turniej jest przedsięwzięciem cyklicznym, promuje wychowanie patriotyczne wśród młodych ludzi i ma na celu integrację środowisk związanych z edukacją oraz działaniami na rzecz bezpieczeństwa. W programie turnieju są konkurencje sprawdzające poziom wiedzy związanej z bezpieczeństwem, obronnością państwa oraz konkurencje sprawnościowe. Wzięło w nim udział blisko 100 osób z kilkunastu szkół. Pośród nich Zespół Szkół Mechaniczno Elektrycznych w Żywcu i jego żeńska reprezentacja. Oto ich wyniki.

Dziewczyny okazały się najlepszą żeńską drużyną i zagarnęły dla siebie całe podium. I, II i III miejsce oraz złoty, srebrny i brązowy indeks zajęły i otrzymały kolejno: Julia Mucharska, Anna Butor i Wioletta Bierońska. Warto wspomnieć, że ich sukces był w dużym stopniu efektem współpracy całej drużyny, zwłaszcza Tobiasza Siwka, bez którego pomocy, pokonanie wielu przeszkód mogłoby okazać się wręcz niemożliwe. Wielkie brawa i gratulacje!

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę