Kontuzja kolana pod Babią - akcja GOPR - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W niedzielę ratownicy udzielali pomocy w rejonie Babiej Góry.

Około godz. 16.00 ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego otrzymali zgłoszenie o dwójce turystów, którzy zeszli ze szlaku i zgubili drogę powrotną. W okolicy Mułowego Stawu kobieta doznała urazu stawu kolanowego i nie była w stanie dalej poruszać się o własnych siłach. Tiuryści zostali odnalezieni około godz. 20:30. Ich życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. GOPR-owcy przetransportowali poszkodowaną na noszach do miejsca, dokąd dojechał zespół ratowników quadem i dalej z poszkodowaną udał się w kierunku Stańcowej Polany.
Po nocnych opadach śniegu warunki na szlakach turystycznych w Beskidach są bardzo trudne. GOPR ostrzega, że szlaki są nieprzetarte i łatwo się można zgubić. Turyści, którzy wybierają się w góry, powinni pamiętać o odpowiednim przygotowaniu.

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę