Będzie gdzie grać w siatkówkę plażową - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje! W związku z tym w gminie Lipowa rusza następna inwestycja, ze środków własnych.

Boisko do plazoqej

Tym razem będzie to ogólnodostępne boisko do siatkówki plażowej. To kolejna atrakcja, która będzie wchodziła w skład kompleksu rekreacyjnego znajdującego się w Twardorzeczce przy ul. Kryształowej 6. Teren ten został zaadoptowany na Centrum Aktywności Społecznej z siłownią zewnętrznym i placem zabaw w zeszłym roku dzięki środkom zewnętrznym.

25 września 2017 roku gmina podpisała umowę o dofinansowanie projektu pn. „Centrum Aktywności Społecznej w Twardorzeczce, jako miejsce szkoleniowe służące do poprawy zatrudnialności i aktywizacji społeczności lokalnej”. Został on wybrany do dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020. Wartość dofinansowania wynosi 95% wartości kosztów kwalifikowanych. Projekt polega na rozbudowie i adaptacji istniejących pomieszczeń zdegradowanego budynku poprzemysłowego w miejscowości Twardorzeczka na potrzeby Centrum Aktywności Społecznej wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu. Projekt wynika z Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Lipowa do 2020 roku i przyczyni się do aktywizacji społeczno – gospodarczej ludności zamieszkującej rewitalizowany obszar w gminie Lipowa. W wyniku przeprowadzonego przetargu wyłoniono wykonawcę robót, którym jest firma PROBUD Sp. z o.o. z Żywca. Wartość kontraktu wynosi 738.633,56 zł.

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę