Oficjalnie! TS Mitech nadal gra w ekstralidze piłki nożnej kobiet - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Świeżą i bardzo dobrą dla klubu oraz sportu na Żywiecczyźnie wiadomość przekazało TS Mitech Żywiec.

mitech 2

 Nieprzystąpienie innego klubu do rozgrywek spowodowało że futbolistki z Żywca, które wiosną zajęły w najwyższej klasie krajowych rozgrywek miejsce powodujące spadek z niej, jednak w ekstralidze pozostaną.

"W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy z PZPN-u pismo, informujące nasz Klub o możliwości przywrócenia naszej drużyny do gry w ekstralidze w sezonie 2019/2020. Zaistniała sytuacja związana jest z oficjalnym wycofaniem się AZS PSW Biała Podlaska z rozgrywek ekstraligowych.

Zawodniczki z podstawowego składu, praktycznie wszystkie, zdeklarowały się do dalszej gry w drużynie TS MITECH Żywiec. W związku z powyższym, Zarząd Klubu TS MITECH Żywiec podjął decyzję o przystąpieniu do rozgrywek ekstraligowych w sezonie 2019/2020.

W chwili obecnej drużyna udaje się na 6-cio dniowy obóz przygotowawczy. Natomiast, czy nasza drużyna będzie starała się o ewentualne przeniesienie meczu inauguracyjnego (z Olimpią Szczecin), zadecydujemy w najbliższym czasie." - głosi informacja TS Mitech na stronie internetowej klubu.

 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę