Most w Sopotni do zamknięcia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Starostwo Powiatowe w Żywcu poinformowało, że w związku z zaawansowaną  korozją pomostu drewnianego w  Sopotni Wielkiej (okolice piekarni) w dniach 20.08 - 20.09 br. na moście prowadzone będą prace związane z wymiana drewnianych elementów. 

Most sopotnia

W związku z powyższym w dniu 20.08.2018r. zostanie rozebrana nawierzchnia, a przejazd przez w/w obiekt zostanie wstrzymany. Ruch pojazdów zostanie poprowadzony wyznaczonym objazdem. Zalecany objazd dla pojazdów o masie całkowitej powyżej 3,5 tony odbywał się będzie drogą gminną koło bazy Władysława Chrustka. Ruch pojazdów zostanie przywrócony po zakończeniu prac remontowych.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę