Od soboty nowe trasy rowerowe - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miasto Szczyrk wraca na rowerową mapę Polski już 3 sierpnia. Tego dnia oddawane będą do użytku w ośrodku Szczyrk Mountain Resort dwie pierwsze ścieżki rowerowe.

Enduro Szczyrk

Będą to jednokierunkowe ścieżki enduro typu singletrack, malowniczo poprowadzone przez lasy otaczające tutejsze stoki narciarskie. Dojazd do ścieżek będzie możliwy koleją gondolową na Halę Skrzyczeńską, a karnet całodzienny będzie kosztował tylko 54 zł. Oddawane do użytku ścieżki mają 8,5 km długości. Zostały oznaczone kolorami zgodnie z ich stopniem trudności.

  • Trasa niebieska dla początkujących i średniozaawansowanych rowerzystów posiada wiele elementów ułatwiających przejazd, takich jak wyprofilowane bandy. Kończy się przy dolnej stacji gondoli.
  • Trasa czerwona przeznaczona dla riderów dobrze radzących sobie w naturalnym terenie, najeżona przeszkodami takimi jak korzenie czy duże różnice wysokości. Kończy się przy dolnej stacji na Solisku, skąd ulicą można zjechać w dół w kierunku gondoli.

Osoby nie posiadające rowerów bądź chcące przetestować najnowsze modele z kolekcji TREK zapraszane są pod dolną stację gondoli. Czekać tam będą przygotowane do jazdy wszystkie górskie modele tej amerykańskiej marki. Więcej na stronie wypożyczalni. Niebawem poinformujemy o dokładnym programie otwarcia ścieżek, ale już możemy obiecać, że atrakcji będzie mnóstwo.

Program otwarcia:

10:00-10:15 Przecięcie wstęgi, przemówienia
10:15 - Wspólny przejazd ścieżką niebieską HipHopA z niespodzianką 
10:20-15:00 DJ+Hawaii Party w SunBoxie 
10:00-17:00 Akademia TREKA (darmowe 2 godz. szkolenia na ścieżkach, zapisy zamknięte)* 
10:00-17:00 Strefa Sport Kliniki (darmowe konsultacje rehabilitacyjne oraz test FMS, zapisy zamknięteprzeczytaj więcej o badaniach)
10:00-17:00 Centrum Testowe Uvex 
10:00-17:00 Centrum Testowe Camelback
10:00-17:00 Strefa Volvo Auto-Boss

* Szkolenia poprowadzi dwóch znakomitych riderów z grupy TREK:

  • Roman Kwaśny (10:30 i 13:00)
  • Bartosz Giemza (11:00 i 13:30)

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę