Narciarski Szczyrk - kiedy start sezonu w SON? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przedstawiciele Szczyrkowski Ośrodek Narciarskiego sukcesywnie informowali o czekających w ośrodku innowacjach. Teraz zdradzili, kiedy planowane jest rozpoczęcie sezonu 2019/2020.

Sczyrkowski bis

Tej zimy ma być otwarta restauracja Kuflonka. Zlokalizowana jest na poziomie 1000 m n.p.m. Wnętrze podzielone będzie na dwie części: część samoobsługową oraz a'la carte. Menu w restauracji samoobsługowej będzie nawiązywało do tradycyjnych polskich dań oraz smaków tego regionu, natomiast w części a' la carte można liczyć na wykwintne smaki oraz alkohole świata.

W naszym portalu pisaliśmy też niedawno o nowym systemie wyceny biletów i karnetów. Bliższe informacje na ten temat można znaleźć TUTAJ. Ruszyła też sprzedaż skipassów.

Padła już też odpowiedź na najważniejsze dziś pytanie, czyli od kiedy będzie można szusować w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim? Jego dyrektor Grzegorz Przybyła zapowiedział, że sezon w SON ruszy w piątek 13 grudnia, czyli za dwa tygodnie. Od jutra rozpocznie się naśnieżanie tras na Małym Skrzycznem i Zbójnickiej Kopie.

 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę