Poseł zmienia barwy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Parlamentarzysta z naszego regionu w półtorej roku opuścił dotychczasowy klub poselski.

Holownia

 Chodzi o Mirosława Suchonia, który przechodzi z Koalicji Obywatelskiej do partii  Polska 2050 Szymona Hołowni. Dla tego posła to druga kadencja w polskim parlamencie. W poprzedniej kadencji był posłem .Nowoczesnej. Od lat zajmuje wysokie miejsca w rankingach aktywności poselskiej, jest przewodniczącym Parlamentarnego Zespołu ds. Monitorowania Przestrzegania Praw Człowieka i Obywatela.

"Zmienimy Polskę na demokratyczną, zieloną i solidarną. Zrobimy to, bo #wiemyjak i gromadzimy najlepszych ludzi, którzy przychodzą z różnych stron, ale idą w jednym kierunku. Dziś do partii Polska 2050 Szymona Hołowni dołącza kolejnych troje." - informuje Szymon Hołownia w mediach społecznościowych. 

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę