Zmiana organizacji ruchu w Żywcu - 1 listopada - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych, co roku jest to czas wzmożonego ruchu na drogach oraz w rejonach nekropolii. Poniżej informujemy o zmianach w organizacji ruchu na terenie Żywca.

 Z uwagi na remont ul. Stolarskiej w dniu 1 listopada będzie ona nadal wyłączona z ruchu dla pojazdów wjeżdżających od ul. Armii Krajowej. Do znajdującego się przy ul. Stolarskiej cmentarza będzie można dojechać ulicą Łączną lub Fabryczną. Kierowcy proszeni są o stosowanie się do oznakowania związanego z przebudową drogi. Na odcinku drogi wzdłuż cmentarza zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się. Parkowanie pojazdów możliwe będzie na parkingu firmy „Famed”.

Ponadto, wzorem lat ubiegłych, wprowadzone zostanie dodatkowe oznakowanie dotyczące zakazu zatrzymywania się na odcinku od skrzyżowania ulicy Wichrowej i Moszczanickiej oraz w rejonie ulicy Wichrowej. Należy zwrócić uwagę na wprowadzone oznakowanie i stosowanie się do niego.

W rejonie cmentarza przy ul. Komonieckiego nie będzie zmian w organizacji ruchu. 

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę