Drugi najlepszy wynik od dekady - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W niemieckim Ruhpolding rozegrana została w sobotę sztafeta w biathlonie, w składzie której wystąpił Grzegorz Guzik z BLKS Żywiec.

Grzegorz Guzik PZB FB

Polska sztafeta w składzie Andrzej Nędza-Kubiniec, Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek, Marcin Szwajnos po ambitnej walce w stawce 26 drużyn zajęła 13. miejsce. To drugi najlepszy rezultat Polaków w trwającej dekadzie. Lepiej spisali się tylko przed rokiem w Oberhofie. Komentatorzy zauważają, że to znacznie lepsze miejsce, niż wyniki indywidualne tych sportowców z obecnych zawodów.

Polski Związek Biathlonu stworzył niedawno ranking polskich zawodników. Spośród biathlonistów BLKS Żywiec Grzegorz Guzik znajduje się w nim na 6 miejscu, a Magdalena Gwizdoń na 8.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę