Adrenalinium - czas się przygotować - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już wkrótce jedenasta edycją Festiwalu Górskiego „Adrenalinium”, którego głównym organizatorem jest kino „Janosik” w Żywcu!.

adrenal

Festiwal odbędzie się w dniach 19-21 października 2018 roku. Od lat skupia „górołazów”, podróżników, sportowców - generalnie ludzi z pasją! W naszym programie nie brakuje międzynarodowych pereł filmowych czy spotkań ze znakomitymi gośćmi. Do tej pory odwiedziło nas mnóstwo znakomitych gości: Krzysiek Wielicki, Adam Bielecki, Andrzej Bargiel, Janusz Gołąb, Marcin Kaczkan, Agna Bielecka, Gosia Wojtaczka, Eliza Kubarska, Ola Dzik, Tomek Mackiewicz, Olek Doba i wielu innych pasjonatów. W tym roku bawić się z nami będzie m.in. Bartosz Malinowski, Piotr Strzeżysz, Monika Witkowska, Kamila Kielar, Marcin Tomaszewski „Yeti”.

Atutem Adrenalinium jest formuła festiwalowa, czyli międzynarodowy konkurs na najlepszy film, skierowany do szerokiej grupy osób uprawiających sporty, w których adrenalina ma szczególne znaczenie (m.in.: wspinaczka, paralotniarstwo, sporty rowerowe, slackline, ale także ekstremalne podchodzenie na Magurkę, etc.). Do 10 września można zgłaszać filmy w kategoriach: długi i krótki metraż (http://adrenalinium.pl/index.php/konkurs-filmowy/).

"Jak co roku, inspirujemy do odkrywania świata, aktywności fizycznej związanej z podróżowaniem, wspinaniem się, nurkowaniem, również dzieciaki. Robimy to na różne sposoby: poprzez warsztaty podróżnicze, konkursy, animacje, grę miejską, podróżnicze dyktando, wspinanie z GOPR, wspólne muzykowanie, koncerty i zabawy. W tym roku na scenie Adrenalinium zagra zespół Biff oraz nagrodzona paszportem polityki Hańba" - informują organizatorzy..

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę